Субота, 20.10.2018, 15:25
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, ГістьОсередком фізичного та духовного становлення дітей та молоді є клуб «Відвага», який працює на базі РЦДЮТ «ЗОРІТ» з 1988 року, а керує клубом воїн-афганець, голова районної ради воїнів-інтернаціоналістів, відмінник освіти України Лихоліт Валентин Станіславович
Військово-патріотичний клуб «Відвага» здійснює свою діяльність відповідно Статуту клубу  та Навчальної програми факультативного курсу військово-патріотичного напрямку «Школа безпеки», затвердженої Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України (2007 р.).
Починаючи з 1991 року клуб став базою виховання та тренувань з карате-до стилю «шотокан» для дітей та молоді Новоукраїнщини. 
У 1993 році  на базі клубу «Відвага» пройшов І Міжнародний семінар та атестація вихованців клубу за міжнародною системою розрядів (кю), які провів Явор Дянков – президент Болгарської асоціації з карате-до «шотокан», володар чорного поясу, ІІ дан японської асоціації з карате-до «шотокан» .
Атестацію пройшли всі вихованці клубу, що підтвердили міжнародні атестаційні дипломи.
За двадцять п’ять років більш ніж 2000 вихованців пройшли школу гартування духу і тіла у військово-патріотичному клубі «Відвага».
В основу роботи клубу покладено триєдність – розвиток людини як цілісності, тобто її фізичний, духовний і соціальний розвиток, що дало можливість побачити нові вектори для розвитку діяльності. 
Педагогічне кредо у роботі: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, розраховані на десятиліття – саджай дерева, якщо твої плани розраховані на віки – виховуй дітей» (народна мудрість) 
Проблема над  якою працює:  Військово-патріотичне виховання молоді,  як засіб формування її життєвих компетентностей.

 

 

 

 

 

 

 

<<Додати матеріали>>