Середа, 23.05.2018, 04:58
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, Гість


19 січня 2010 року у Новоукраїнській гімназії №7 розпочав роботу Євроклуб "Еurofriends".

Мої вихованці є активними учасниками Парадів європейських країн і обласних Єврофестів, захищаючи імідж гімназії на високому рівні. Під час занять учні знайомляться з особливостями європейських країн, вивчають географічне положення, особливості культури народів, традиції та їх спосіб життя. Завданням ознайомлення учнів є не тільки з відомостями енциклопедійними країн, а й, опрацювавши певний матеріал, визначити «неофіційні» символи, які передають дух народу, підкреслюють особливості життя даного народу (наприклад, Швейцарія – швейцарський годинник, швейцарські банки, швейцарський сир та багато іншого). Кінцевий річної результат роботи є виступ-представлення європейських країн на районному параді європейських країн та обласному Єврофесті.

Це цікаво учням, тому що вони можуть цікаво проведити час; отримувати нові знання; знайомитися з однолітками з усьго світу; розширювати коло спілкування; та пізнавати світ знайомитись з країнами ЄС.

Для мене, як для керівника гуртка, це реалізація власних задумів; збільшення досвіду роботи у позашкільній роботі; нові знайомства; обмін знаннями; нові форми роботи з учнями.