Вторник, 23.04.2024, 23:19
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас, Гость


Дистанційна комунікація

Платформа для проведення заняття

1Zoom 
Інструментарій платформи: дошка для записів, можливість трансляції презентаційного матеріалу та завдань, чат, емоджі підняти руку” та “поплескати”, можна змінювати свій фон та записати на відео. Також можна самостійно вимикати звук учню, що порушує дисципліну або говорить не по темі.

2. Google Meet раніше Google Hangouts
Інструментарій платформи: трансляція матеріалів та чат
Організація відеозустрічей, онлайн-занять. У зустрічі можуть одночасно брати участь до 150 користувачів. Заняття може тривати безперервно до 300 годин – на відміну від Zoom, де заняття може тривати не довше 40 хвилин. Є можливість демонстрації матеріалів на робочому столі ПК під час занять і семінарів: під час зустрічі можна надати доступ до свого екрану, щоб показати презентації або іншу інформацію на робочому столі. Планування занять заздалегідь та прив’язка до гугл-календаря. Синхронізація запланованих занять виконується автоматично на всіх пристроях, тому почати зустріч можна на комп’ютері, а закінчити - на іншому пристрої, наприклад, телефоні. Запис занять зі збереженням відео на Google Диск. Приєднуватися можна як через браузер, так і через додаток для Android або iOS.

3. Microsoft Teams 
Інструментарій платформи: трансляція будь-яких навчальних матеріалів, дошка для записів, функція “підняти руку”, чат. А також тут є можливість протягом заняття записувати мініконспект, який можна буде передивитися наприкінці. На платформі також можна створити групу, через яку можна підтримувати зв’язок та поширювати завдання.

4. Skype Інструментарій платформи: трансляція матеріалів, чат, в який можна надсилати завдання, відео- та фотоматеріали, можливість змінювати свій фон, субтитри, які дозволять працювати в умовах, коли вчителя погано чути або коли є дитина з порушенням слуху. 

5. Webex
Інструментарій платформи: трансляція матеріалів, чат, можливість змінити свій фон, записати свій урок.

 

Платформа для поширення завдання та взаємодією з дітьми та їхніми батьками

1. Google Classroom
Тут можна задавати завдання та перевіряти їхнє виконання, ставити оцінки, відстежувати успішність учнів. Також тут можна створювати графік, за яким публікуватимуться вже підготовлені вчителем завдання, а також широкий інструментарій для їх створення.

2. ClassDojo 

Інструментарій платформи: платформу можна використовувати як додатковий інструмент для дисципліни, гейміфікації та мотивації учнів. Кожен учень тут може отримати аватарку-монстрика, якій вчитель може нараховувати бали за відповіді, допомогу іншим та активність протягом уроку. Також тут є такі інструменти, як: таймер, інструмент для рандомного створення груп, вибір студента для відповіді навмання, “шумомір”, який дозволяє контролювати рівень шуму на уроці, музика — для активної роботи та фокусування на завданні. Для зв’язку з батьками існує окремий розділ “Повідомлення”, куди можна скидати фото та відео, розповідати про активності та успіхи. 

3. Padlet

Платформа створена для поширення завдань. Тут ви можете створити сторінку, на яку будуть завантажуватися всі завдання для самостійного опрацювання для одного або одразу всіх груп. До завдань можна написати інструкцію, додати посилання, фото, відео, будь-який інший файл, малюнок, знімок екрану, голосове повідомлення або навіть геолокацію.

 

Презентації 

1. Prezzi — це крута платформа, для створення навчальних презентацій, створена випускниками Гарварду. Prezzi ламає усі уявлення про те, як може виглядати презентація: тут можна обирати єдиний фон, на якому буде розміщена “презентаційна мапа”, по якій рухатиметься вчитель під час пояснення нового матеріалу.
2. Canva — програма, створена для розробки будь-якого медіаконтенту, в тому числі й презентацій. В додатку можна знайти багато гарних шаблонів для створення крутої презентації, але так само можна створити свою презентацію з нуля. 

 

Гейміфікація навчання

1. Kahoot — це платформа для гейміфікації навчання, яка дозволяє створювати інтерактивні тести, опитування, завдання для практики та перевірки вивченого матеріалу. Тут можна створювати різні питання, підбирати під них відео чи картинки та різні варіанти відповідей. А під час проведення гри, додаток створює рейтинг гравців, який базується на кількості правильних. 
2. Quizlet — гра, що дозволяє перевірити розуміння термінів. Нову гру створити досить легко — варто лише написати терміни та означення до них, а потім розпочати її та починати грати!