Четвер, 25.04.2019, 02:21
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, Гість


Керівник гуртка, Нероба Світлана Анатоліївна, працює в закладі з 1998 року, гурток «Бісерні фантазії» функціонує з 2005 року.
Педагогічне  кредо  педагога – «Людина, яка працює творчо досягне успіху».
В 2013-2014 навчальному році гурток працює на базі Новоукраїнської ЗШ I-III ст.№8 та на базі РЦДЮТ «ЗОРІТ». В гуртку навчаються діти молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Заняття гуртка проходять в груповій та загальній формі, у роботі гуртка, також, за­проваджується індивідуальна форма навчання.
Мета гуртка: познайомити вихованців з історією та технологією  виготовлення виробів з бісеру; навчити  використовувати різні техніки роботи з бісером; формувати  у гуртківців пізнавальну та творчу компетентності  засобами гуртка декоративно-прикладного  мистецтва.
Тому, проблемою гуртка є «Формування і розвиток пізнавальних та творчих компетентностей вихованців шляхом поєднання художньої діяльності з інформаційно-комунікативними технологіями».
Вихованці гуртка вчаться читати та розуміти схеми, користуватися інструментами й матеріалами, самостійно підбирати необхідний матеріал для конкретної роботи, плести за схемою і зразком, створювати власні схеми та виготовляти вироби на їх основі.
Керівником гуртка вживаються заходи щодо заохочення вихованців до ство­рення авторських виробів, участі у тематичних та авторських виставках і конкурсах, тому вихованці  гуртка «Бісерні фантазії» беруть активну участь та стають переможцями у районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах та виставках:
У 2006 році вихованці гуртка «Бісерні фантазії» стали переможцями районного етапу конкурсу «Податки очима дітей» та зайняли І місце 
у обласному етапі конкурсу «Податки очима дітей».
У 2008 році – вихованці гуртка зайняли І місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки та стали переможцями  Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки.
У 2009 році – вихованці гуртка зайняли ІІ місце в обласному етапі  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки в номінації «Новорічна композиція»
У 2010 році – вихованці гуртка зайняли перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Пізнавальна хвилинка». В цьому ж році – отримали подяку національного центру народної культури, музею Івана Гончара, за участь у Всеукраїнському родинному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики та вертепів «Іде звізда чудна».
У 2012 – вихованці гуртка зайняли:
-          перше та друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я»- «Космічні фантазії»;
-          друге місце в  обласному етапі Всеукраїнської щорічної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» (дитина з особливими потребами).

Учні ЗШ №8 з радістю відвідують гурток «Бісерні фантазії» (керівник Світлана Нероба) Цікаві прикраси та сувеніри гуртківці виготовляють для себе, своїх батьків та друзів. Гарних успіхів досягли Ксенія Коваленко, Люба Доня, Бондаренко Жанна. Учні ЗШ №8 (гурток «Бісерні фантазії» (керівник Світлана Нероба)

реклама гуртка
Звіт роботи гуртка за 2013-2014 н. р.