Четвер, 25.04.2019, 02:21
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, Гість


Зразковий художній колектив "Художнє випилювання"
керівник Тараненко Тетяна Василівна
 

 
Гурток «Художнє випилювання» був створений на базі гуртка «Технічне моделювання молодших школярів» у 1995 році при Новоукраїнському  центрі дитячої та  юнацької творчості «ЗОРІТ».
У чотирьох групах гуртка «Художнє випилювання» навчаються діти молодшого, середнього та старшого шкільного віку. За час навчання діти у повному обсязі опановують програму гуртка, отримують основи допрофесійної підготовки. В гуртку ефективно реалізується принцип послідовності, забезпечується можливість роботи над різними темами кожним учнем, враховується індивідуальний рівень підготовки кожного. Використання сучасних комп’ютерних технологій під час проведення занять в гуртку підвищує ефективність навчального процесу  та практичної роботи, дає керівнику гуртка змогу індивідуалізувати та зробити цікавим навчальний процес.
Вихованці в групі раціоналізаторів не тільки збагачують свої знання та вміння, але й підвищують свою  майстерність, розробляють креслення нових творчих робіт та самостійно їх виготовляють.
Гуртківці отримують високий рівень професійної підготовки, набувають багато корисних в гуртку знань та навичок, які допоможуть їм досягти успіху в їхньому подальшому житті.


 


 
Вихованці гуртка «Художнє випилювання»  кожного року беруть активну участь у виставках, конкурсах, виставках – ярмарках образотворчого та декоративно — ужиткового мистецтва міського, районного, обласного Всеукраїнського рівнів. Вони неодноразово нагороджувались дипломами та грамотами обласного центру науково-технічної творчості учнів та молоді, управління культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації:
11.03.2008 – Грамота обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за перемогу в обласній виставці-конкурсі «Наш пошук і творчість тобі Україно» (сувенір «Рибка»).
25.01.2009 – Диплом обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді за зайняте ІІ місце у традиційній щорічній новорічно-різдв’яній виставці «Новорічна композиція» (сувенір - декоративна ваза «Дванадцять місяців»).
20.04.2009 – Диплом Державної податкової інспекції у Новоукраїнському районі та цінний подарунок за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Податки очима дітей» (декоративна тарілка «Достаток»).
2009 рік – Грамота обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді за участь у ХІV Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості присвячений Всесвітньому Дню Землі (сувенір «Цукерниця»).
Січень 2010 рік – Подяка Міністерства культури і туризму України за участь у Всеукраїнському родинному конкурсі різдв’яно – новорічної атрибутики та вертепів «Іде звізда чудна» (сувенір «Різдвяна зірка»).
5.01.2010 рік – Диплом обласного центру еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді за зайняте І місце в номінації «Український сувенір» обласного етапу Всеукраїнської новорічно – різдвяної виставки (сувенір «Різдвяні підсвічники»).
07.10.2010 ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії»
04.01.2011 - І місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки у номінації «Український сувенір»
05.05.2011 Переможець Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір».
13.05.2011 ІІІ місце у розділі «Художнє різьблення по дереву, випилювання» обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
11.01.2013 І місце в обласному етапі Всеукраїнської щорічної виставки-конкурсу «Український сувенір»
Кращі роботи були представлені на виставці технічної творчості у містах Києві та  Харкові.

 

2013-2014

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської щорічної виставки-конкурсу «Український сувенір»

 

2014-2015

І місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії»

ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії»

І місце у обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

ІІ місце в обласному етапі  Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

 

2015-2016

І місце у обласному етапі Всеукраїнської щорічної виставки-конкурсу «Український сувенір»

ІІ місце у обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської щорічної виставки-конкурсу «Український сувенір»

 

ФотощоденникПЛАН-КОНСПЕКТ ВІДКРИТОГО ЗАНЯТТЯ ГУРТКА "ХУДОЖНЄ ВИПИЛЮВАННЯ"